Civata, Vida, Somun, Perçin, Pul, Ürün Listesi PDF

CİVATA
Devamını Oku +

CİVATA

Hayatımızdaki neredeyse tüm ürünler civata sayesinde birbirlerine tutunmaktadır. Üretilen civatanın sağlamlığı ve dayanıklılığı büyük firmalar için her zaman göz ardı edilemeyecek bir konumda durmaktadır. Üretilen ve birleştirilen malzemenin dayanıklılığı büyük oranda civata ile gerçekleşmektedir. Civata üretimi titizlikle yapılması gerektiğinden üretimi yapacak firma hayli önemlidir. İslam Civata olarak Özel Civata Üretiminde Kaliteyi Sİzlere Sunuyoruz..

VİDA
Devamını Oku +

VİDA

Hayatımızda bulunan tüm somut objeleri birbirine tutturmaya, birleştirmeye yarayan parçaya VİDA denir. Vidalar tüm parçaları birbirine montajlamakta kullanılır. Özellikte elektronik ürünler, ev eşyaları, yapılar gibi aklınıza gelebilecek herşeyde vida kullanıldığını görebilirsiniz. Firmamız Vida Üretimin'de isteğe Özel Vida üretimi yaparak, en öncü firmalardan olma çizgisini bozmadan sürekli gelişerek vida üretiminde en iyi kaliteyi ve en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.

ÖZEL ÜRÜNLER
Devamını Oku +

ÖZEL ÜRÜNLER

Firmamız Özel Civata, Özel Vida, Haricinde Şase Civatası, Damper, Dorse, Treyler, Flanşlı Civata, 10.9 civata, DIN 6921, Flanşlı Sıkmalı Somun, Saplama, Tij Gijon Gibi Bir Çok Modelde Üretim Yapabilmektedir. İhtiyacınız Olan Tüm Modelleri Sizlere Özel Üretimler Yaparak, Kaliteden Ödün vermeden Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuyoruz. Firmamız Uzun Yıllardır Sektörderki Liderliğini Kaybetmemek İçin Müşteri Memnuniyetini En Başta Tutmaktadır Sizleride Bu Ayrıcalığa Davet Ediyoruz.

 • Civata
 • Somun
 • Vida
 • Özel Civata İmalatı
 • Özel Somun İmalatı
 • Özel Vida İmalatı
 • Rondela
 • Dübel
 • Paslanmaz
 • Özel Rondela İmalatı
 • Özel Dübel İmalatı
 • Özel Paslanmaz Ürün İmalatı
 • Çatı Vidası
 • Sunta Vidası
 • Özel Çatı Vidası İmalatı
 • Özel Sunta Vidası İmalatı

CİVATA

"Civata" çok ufak bir ürün olmasına rağmen dünyadaki en büyük cisimleri birbirine bağlayan araçtır. Uçaklar, gemiler, tanklar bu örneklerden sadece bazılarıdır. Bu ürünün çok fazla çeşidi olmakla beraber özel civata ile ihtiyaca yönelik üretimde yapılbilmektedir. . Birçok firma hırdavat sektöründeki ticari faaliyetleriyle bu sektörü desteklemektedir. Civata konusunda deneyimli firmamız civata sektöründe sizlere hizmet vermek için İkiitelli Merkez ve Karaköy Şubemizde faaliyet göstermektedir. Firmamız büyüme trendini yakalamış olup 1976'dan günümüze faaliyet gösteren sektörün sayılı civata firmalarındandır. Civata ve Diğer ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bölümümüzden satış ve destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Civata ürünün genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Tüm Civata Modellerimiz için ürünlerimiz sekmesinden bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her üründe civata kullanıldığını görebilirsiniz. Aslındacivatalar parçaların birbirlerine daha sağlam ve daha sıkı bir şekilde tutturulmasını sağladıkları gibi birbirlerinden ayırabildikleri için oldukça kullanışlı parçalardır. Tüm bunların yanısıra hr parçaya ver ürüne özgü özel bir civata üretildiği için civata modelleri birbirlerinden çok fazla modele ayrılmışlardır. İslam Civata olarak Altıköşe Başlı Civatalar, Yuvarlak Başlı Civatalar, Allen Anahtarlı Civatalar, Metrik-Whitworth Vidalar, Metrik-Whitworth Somunlar, Metrik-Whitworth Pullar, Matkapuçlu-Sivriuçlu Vidalar, Sac Vidası Çeşitleri, Ağaç Vidası Çeşitleri, Plastik Vidası Çeşitleri, Metal Dübel Çeşitleri, Plastik Dübel Çeşitleri, Kimyasal Dübel Çeşitleri, Paslanmaz Ürün Çeşitleri, Pirinç Ürün Çeşitleri, Poliamid Ürün Çeşitleri, Saplama - U bolt Çeşitleri, Pop Perçin Çeşitleri, Perçin Somun Çeşitleri, Segman Çeşitleri, Pim Çeşitleri, Gresörlük-Tapa Çeşitleri, Perçin Çeşitleri, Kelepçe Çeşitleri, Klips Çeşitleri vs. gibi uzayıp giden bir üretim listesi vardır. Sadece hangi civatadan,  hangi boyda, hangi kalınlıkta ve kaç adet olduğunu bize söylemeniz yeterlidir. Uzman ekiplerimiz ve teknolojik makinelerimiz ile istediğiniz civata, vida, pop, perçin gibi ürünü kapınıza kadar getirelim. İstanbul civata üreticisi islam civata bünyesindeki üretim tezgahını her gün daha fazla geliştirerek toptan üretimler sunmaya devam etmektedir. Civata veya Vida ürünleri ihtiyaçlarınız için bizden fiyat almadan karar vermeyin.   İslam Civata olarak her türlü civata ihtiyaçlarınızı özel üretim parkurumuz sayesinde kaliteli olarak üretmekteyiz. Tüm civata, vida ihtiyaçlarınıza çözüm üreten firmamız kaliteli işçiliği ve hatasız üretimi sayesinde türkiyenin 4 bir yanına gönderim yapmaktadır. Amacımız müşteri portföyümüzü genişleterek civata sektörüne öncülük etmektir. İslam Civata Kalitede Güven ve Süreklilik...

ÜRÜNLERİMİZ
RONDELA

Rondela Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

DÜBEL

Dübel Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

ÇATI VİDASI

Çatı Vidası Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

CİVATA

Civata Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

SOMUN

Somun Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

SUNTA VİDASI

Sunta Vidası Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

VİDA

Vida Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

PASLANMAZ

Paslanmaz Ürün Grubumuzu inceleyebilir aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

BLOG
Hepsini Gör -
 • Toptan Vida ve Özel Vida Siparişleriniz İçin Firmamızla İrtibata Geçiniz.
  03 May 2017 by Super User, in BLOG
  Toptan Vida ve Özel Vida Siparişleriniz İçin Firmamızla İrtibata Geçiniz.
  Vida, esas itibarı ile, silindirik bir mil üzerine vida profili adı verilen diş şeklinin helis...
  Read More +
 • Somun
  03 May 2017 by Super User, in BLOG
  Somun
  Somun, cıvata veya saplama ile beraber kullanılan, ana sökülebilir bağlantı elemanlarından...
  Read More +
 • EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN BAĞLANTI ELEMANINIZ CİVATALAR
  03 May 2017 by Super User, in BLOG
  EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN BAĞLANTI ELEMANINIZ CİVATALAR
  Makinadan, yapı sektörüne, mobilyadan otomotive pek çok alan ve iş dalında sıklıkla kullanılan,...
  Read More +

Civata

BLOG

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN BAĞLANTI ELEMANINIZ CİVATALAR

Makinadan, yapı sektörüne, mobilyadan otomotive pek çok alan ve iş dalında sıklıkla kullanılan, vazgeçilmez bir bağlantı elemanı olan civata, kullanıldığı birimleri birbirine bağlama görevini üstlendiği için, özenle üretilmesi gereken bir malzemedir.

Temel mantık olarak, bağlanması hedeflenen yüzeyler üzerine açılan bir deliğe uygun ebatlarda üretilen civatalar, üstlerine yerleştirilen somunlar vasıtası ile parçaları birbirine monte eder. Oldukça hassas ve çok sağlam monte edilmesi gerek yüzeyleri bağlama elemanı görevini üstlenmiş olan civata, bu özellikleri göz önünde bulundurulunca doğru malzeme ve üretim teknikleri bir araya getirilerek üretilmesi gereken bir malzeme.

Devamını Oku ...

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimizin talebine  istediği boy ve ebatta civata üretimi yapmaktayız.
Civata kalitesi kullanılan alan, bölge ve eşyaya göre çok fazla önem arz etmektedir. Kullanılan civatanın kalitesi ortaya çıkarttığı ürünün sağlamlığında etkin bir rol oynamaktadır. Bu nedenle her civata her parçada kullanılmamalıdır. Örneğin Araalarda kullanılan Civatalar çok daha sağlam olmalıdır, her türlü baskıya dayanmalı ve kırılgan olmamalıdır. Örneğin asansör civatası ve asansör dübeli gibi parçalar en ufak bir hatada meydana gelebilecek kazalar ölümcül olabileceği için asansör dübeli, asansör civatası çok daha fazla dikkat edilerek üretilmelidir. İslam civata olarak ürettiğimiz her civata modelinde kaliteyi ve güveni müşterilerimize veriyoruz.
Özel siparişlerin teslim süresi ürüne göre değişkendir. Sipariş öncesinde sizlere termin süresi yaklaşık olarak belirtilecektir. 
Birinci rakam 100 ile çarpılınca, çıkan değer malzemenin çekme mukavemetini (dayanımını) verir. [8.8 için 8 x 100 = 800 Newton / mm2] [10.9'da 10 x 100 = 1,000 Newton / mm2] [6.8'de 6 x 100 = 600 Newton / mm2] 1 Kg = 9.81 Newton'dur. Kolayca hatırlamak için 1 Kg yaklaşık 10 Newton diyebiliriz. 800 Newton / mm2 = 89 Kg / mm2 gibi. Aslında (800 Newton / mm2) / (9.81 Newton / Kg) ) 81.5 Kg / mm2 İkinci rakam (8.8'in ikinci 8'i gibi) 8 = 0.8'dir. Yani ikinci rakam yukarıda bulunan çekme dayanımı ile çarpılarak çeliğin ve ya malzemenin AKMA GERİLME SINIRI veya ORANTISIZ UZAMA GERİLMESİ bulunur. 800 x 0.8 = 640 Newton / mm2 veya yaklaşık 640/10 = 64 Kg/mm2 
Müşterilerimizin talebine göre istedikleri ambar veya kargo firmasıyla ürünleri göndermekteyiz. Hergün öğleden sonra ambara araçlarımız gitmektedir. 
Evet kişilerin veya firmaların isteğine göre özel civata imalatı yapmaktayız. 
Evet kişilerin veya firmaların isteğine göre özel vida imalatı yapmaktayız. 

 

TOP